Opis posla:

  • Rad u radionici na izradi bravarskih elemenata i konstrukcija
  • Održavanje higijene-urednosti radnog prostora
  • Rad na drugim poslovima u proizvodnji po potrebi

Uslovi

  • Stručna sprema u navedenom zanimanju
  • Radno iskustvo od minimum dve godine na sličnim poslovima
  • Poznavanje zavarivanja rel i mig-mag postupkom
  • Poželjno poznavanje gasnog zavarivanja i rezanja
  • Odgovornost i posvećenost poslu
  • Spremnost za usavršavanje i učenje
  • Spremnost za rad u timu
  • Čitanje crteža i šema
  • Tačnost i preciznost u radu
  • Poželjna vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:

  • Rad na određeno vreme (mogućnost produženja na neodređeno)
  • Redovnost isplate zarade

Kandidati koji se jave, a ne ispunjavaju gore navedene uslove, nece biti kontaktirani!

Molimo Vas da svoju prijavu i biografiju (CV) pošaljete elektronskim putem na:

e-mail: posao@gommis.rs

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon: +381 63 616 181

Gradovi
Aleksandrovac
Brus
Kruševac
Trstenik

Pozicije posla

Bravar - zavarivač   3

Kategorije
  • Poslovi u proizvodnji
  • Mašinstvo
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola
Status posla
  • Puno radno vreme
Osnovna znanja i veštine
  • Poželjno prethodno radno iskustvo u proizvodnji
Specijalna znanja i veštine