Regija: Kragujevac, Kraljevo, Kruševac, Jagodina, Čačak, Gornji Milanovac, Ćuprija, Paraćin

Odgovornost i zaduženja:

  • Organizacija, kontrola i koordinacija rada svih regionalnih menadžera sa područja
  • Delegiranje, unapređenje i ocenjivanje ključnih indikatora poslovanja
  • Preuzimanje odgovornosti za ispunjenje ključnih radnih zadataka
  • Nadgledanje i kontrola troškova maloprodajnih objekata
  • Izveštavanje i davanje predloga za poboljšanje poslovanja maloprodajnih objekata sa područja
  • Učestvovanje u razvijanju dugoročne strategije prodaje u maloprodajnim objektima sa područja
  • Usmeravanje, razvoj i mentorstvo zaposlenih za poziciju poslovođe
  • Analiza tržišta, konkurencije i praćenje tržišnih kretanja
  • Izvođenje redovnog nadzora poslovanja maloprodajnih objekata (prodaja robe, obrt zaliha, popunjenost, uređenost, rad poslovođa, vođa smene i prodavaca, zakonitost poslovanja i popisa).

Uslovi:

  • VI i VII stepen stručne spreme
  • Minimum 5 godina radnog iskustva na istoj ili sličnoj poziciji u FMCG
  • Poznavanje rada na računaru – MS Office
  • Izražene liderske veštine
  • Dobre organizacione i analitičke sposobnosti
  • Spremnost za preuzimanje odgovornosti
  • Dobra lična organizacija, kao i organizacija tima
  • Razvijene veštine komunikacije i motivisanje zaposlenih
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije – aktivan vozač

Nudimo:

  • Službeno vozilo
  • Fiksna zarada i stimulativni bonus u skladu sa ostvarenim rezultatima
  • „Kasica brojalica“ sa pogodnostima prilikom kupovine u našim maloprodajnim objektima
  • Saradnja sa profesionalcima iz oblasti maloprodaje sa višedecenijskim iskustvom
  • Rad u kompaniji koja konstantno raste
  • Stručno usavršavanje kroz edukacije i obuke i mogućnost profesionalnog napredovanja.

Ukoliko Vam odgovaraju gore precizirani uslovi i ako prepoznajete sebe na navedenoj poziciji popunite prijavu preko našeg sajta:

www.gomex.rs (odeljak za posao).

Tel. Službe ljudskih resursa:

062/247-138

Gradovi
Gornji Milanovac
Kragujevac
Kraljevo
Kruševac
Paraćin
Jagodina
Ćuprija
Čačak

Pozicije posla

Regionalni rukovodilac maloprodajnog područja (m/ž)   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Marketing i PR
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Viša škola