Opis posla:

  • Obavlja poslove po nalogu rukovodioca službe održavanja, izrađuje planove maloprodajnih objekata, raspored elektroinstalacija, vodovodnih instalacija i ostalih tehničkih detalja da bi se zadovoljio interni standard kompanije.
  • Angažuje i prati rad spoljnih saradnika na tehničkom uređenju i održavanju objekata na terenu.
  • Kontroliše usklađenost vizuelnog izgleda objekta u skladu sa standardima.
  • Zadužen je za izradu tehničke skice i adaptaciju potencijalno novog objekta.
  • Organizuje rad zaposlenih u službi prema prioritetima.

Posebni uslovi:

  • vrsta i stepen stručne spreme: VI ili VII stepen tehničkog usmerenja,
  • radno iskustvo minimum 1 godina na istim ili sličnim poslovima,
  • rad na računaru (MS Visio, MS Excel, AutoCad, Internet),
  • vozačka dozvola B kategorije,
  • mogućnost probnog rada.

Za posao možete konkurisati na sledeće načine popunjavanjem prijave preko sajta www.gomex.rs (odeljak za posao).

Rok za slanje prijava je 16.05.2021.

Gradovi
Zrenjanin

Pozicije posla

Inženjer u službi održavanja   1

Kategorije
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Viša škola