LOKACIJA: KRALJEVO

OPIS POSLA, ODGOVORNOSTI I ZADUŽENJA

  • Definisanje i dodeljivanje tehnoloških postupaka, operacija i zahvata - definisanje tehnologije obrade
  • Izrada tehnološke dokumentacije i uputstava potrebnih za izradu I kompletiranje proizvoda
  • Konstruisanje izrada pomoćnih i steznih alata
  • Definisanje tehnologije površinske zaštite
  • Definisanje mesta rada i mašina za izradu elemenata i proizvoda
  • Definisanje tehnoloških vremena izrade elemenata i proizvoda
  • Stalna saradnja i koordinacija sa proizvodnjom
  • Praćenje realizacije projekta
  • Kontakt sa dobavljačima i podizvođačima
  • Stalna obuka i usavršavanje

OBRAZOVANJE I PROFESIONALNE KVALIFIKACIJE

  • Poznavanje CAD/Cam programa (SolidWorks, SolidCAM, AlphaCAM)
  • Radno iskustvo poželjno ali nije uslov
  • Minimun srednješkolsko obrazovanje, fakultet tehničkog usmerenja poželjan
  • Poznavanje repromaterijala za pakovanje nameštaja
  • Odlično poznavanje hardverske opreme i tehnologije obrade drveta
  • Ambicioznosti zainteresovanost
  • Odlično znanje rada na računaru
  • Fleksibilnost i spremnost za rad pod pritisko
  • Sistematična i precizna osoba
  • Izražena preduzimljivost, analitičnost, tačnost i pravovremeno delovanje
  • Proaktivnost u zadacima i unapređenju procesa
  • Profesionalni pristup, lojalnost i posvećenost poslu
  • Samostalan u radu

Ukoliko ste se prepoznali u ovom oglasu, očekujemo Vašu prijavu na mail: hr@gir.rs

Kontaktiraćemo samo kandidate, koji odgovaraju zahtevima pozicije.

Zahvaljujemo se na interesovanju!

Gradovi
Kraljevo

Pozicije posla

Tehnolog obrade drveta   1

Kategorije
  • Tehnologija i metalurgija
  • Poslovi u proizvodnji
  • Poljoprivreda i šumarstvo
Obrazovanje
  • Osnovna škola