LOKACIJA: KRALJEVO

OPIS POSLA, ODGOVORNOSTI I ZADUŽENJA

  • Rad na dizajnu i razvoju postojećih i novih proizvoda
  • Projektovanje i konstruktivna razrada proizvoda (izrada 3D modela)
  • Izrada tehničke dokumentacije i uputstava potrebnih za proizvodnju
  • Konstruisanje pomoćnih i steznih alata
  • Definisanje tehnologije površinske zaštite
  • Pisanje kodova za CNC mašine (opcionalno za CNC programere)
  • Kompletno definisanje proizvoda na nivou preduzeća
  • Importovanje proizvoda u informacioni sistem (dokumentacija vidljiva na nivou preduzeća)
  •  Stalna saradnja i koordinacija sa proizvodnjom
  • Praćenje realizacije projekta
  • Kontakt sa dobavljačima i podizvođačima
  • Stalna obuka i usavršavanje

OBRAZOVANJE I PROFESIONALNE KVALIFIKACIJE

  • Poznavanje CAD/Cam programa (SolidWorks, SolidCAM, AlphaCAM)
  • Radno iskustvo poželjno ali nije uslov
  • Minimun srednješkolsko obrazovanje, fakultet tehničkog usmerenja poželjan
  • Poznavanje repromaterijala za izradu nameštaja
  • Odlično poznavanje hardvera
  • Odlično znanje rada na računaru
  • fleksibilnost i spremnost za rad pod pritiskom

Ukoliko ste se prepoznali u ovom oglasu, očekujemo Vašu prijavu na mail: hr@gir.rs

Kontaktiraćemo samo kandidate, koji odgovaraju zahtevima pozicije.

Zahvaljujemo se na interesovanju!

Gradovi
Kraljevo

Pozicije posla

Solidworks projektant   1

Kategorije
  • IT
Obrazovanje
  • Srednja škola