LOKACIJA: KRALJEVO

OPIS POSLA, ODGOVORNOSTI I ZADUŽENJA

  • Učestvuje u izradi modela podataka/funkcija, sistemskog dizajna baze podataka i dizajna aplikacija.
  • Vrši aktivnosti izrade interfejsa između različitih poslovnih procesa.
  • Učestvuje u programiranju, implementaciji, održavanju i eksploataciji informacionog sistema.
  • Učestvuje u izradi softvera za praćenje proizvodnje, upravljanje procesima i mašinama.
  • Učestvuje u informatičkoj podršci na implementaciji ERP i drugih aplikativnih rešenja.
  • Pruža podršku korisnicima u korišćenju aplikativnih rešenja.
  • Vrši aktivnosti izrade korisničkih uputstava.
  • Učestvuje u testiranju softverskih rešenja.

OBRAZOVANJE I PROFESIONALNE KVALIFIKACIJE

  • Minimum srednja škola tehničkog usmerenja, poželjno VI / VII stepen tehničkog usmerenja
  • poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima
  • Odlično poznavanje rada na računaru
  • Poznavanje programskih jezika, poželjno: VB.NET, C#, JAVA.
  • Poznavanje objektno orijentisanog programiranja (Java, C#, C++, PHP, JavaScript, Ruby...)
  • Poznavanje procesnog programiranja (SCADA, PLC, itd)
  • Programiranje i rad sa relacionom bazom podataka

Ukoliko ste se prepoznali u ovom oglasu, očekujemo Vašu prijavu na mail: hr@gir.rs

Kontaktiraćemo samo kandidate, koji odgovaraju zahtevima pozicije.

Zahvaljujemo se na interesovanju!

Gradovi
Kraljevo

Pozicije posla

Junior software developer   1

Kategorije
  • IT
Obrazovanje
  • Srednja škola