ZADUŽENJA:

  • Administrativna podrška komercijali
  • Izrada poslovnih dopisa
  • Priprema dokumentacije za knjigovodstvo
  • Vođenje svih administrativnih poslova

OD KANDIDATA OČEKUJEMO:

  • Minimalno SSS i 5 godina iskustva na traženim poslovima
  • Samostalnost u radu i sposobnost rada u timskom okruženju
  • Izražene organizacijske sposobnosti
  • Rešavanje problema i odredjivanje prioriteta
  • Pedantnost i odgovornost u radu
  • Poznavanje poslovne korespodencije
  • Izuzetno poznavanje rada u MS office sa naglaskom na Word, Excell, Outlook, PP i Internet
  • Aktivno znanje engleskog jezika-prednost

Posebna napomena:

Treba nam poslovni sekretar/ica kao office manager koji će da vodi brigu o poslovanju i pruža podršku prodajnom timu, a ne da služi za kuvanje kafe.

Vaše prijave sa biografijom i referencama pošaljite u roku od 30 dana od objave.

E-mail adrese za prijave:

sekretarica@geachem.com

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće obavešteni i pozvani na intervju.

I KOJI POPUNE DOKUMENT SA UPITNIKOM!

Gradovi
Beograd

Dodatna dokumentacija

   Preselekcioni upitnik 2021-Sekretarica.docx

Pozicije posla

Poslovni sekretari (m/ž)   1

Kategorije
  • Finansije
  • Ekonomija i menadžment
  • Administracija
Obrazovanje
  • Srednja škola