Jungle Baby Beo Shopping Centar Vojislava Ilića 141 Beograd

Uslovi za radno mesto prodavca su:

  • Minimum srednja stručna sprema
  • Aktivno poznavanje rada na računaru (MS Office)
  • Poznavanje rada na slanju i primanju elektronske pošte (Outlook Express)
  • Poznavanje rada na internet pretraživačima
  • Iskustvo u prodaji oprema za bebe, igračaka i garderobe za decu smatraće se kao prednost
  • Poželjno znanje engleskog jezika
  • Komunikativnost, ljubaznost i timski rad
  • Spremnost za prekovremeni rad i rad pod pritiskom

Kratak opis posla:

  • Primanje i izlaganje robe po pravilima preduzeća
  • Komunikacija sa kupcima i usluživanje u skladu sa standardima preduzeća
  • Rad na kasi i računaru
  • Praćenje zaliha i asortimana
  • Komunikacija sa dobavljačima i poručivanje robe u skladu sa potrebama maloprodajnog objekta
  • Vođenje propratne dokumentacije obavezne za rad maloprodajnog objekta

Nudimo Vam:

  • Redovnu i stimulativnu platu - osnovna plata + bonus
  • Mogućnost stručnog usavršavanja
  • Brz profesionalni razvoj i napredak u karijeri

Prijave na adresu

aleksandar.milic@formavs.com

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Napomena: Slanjem prijave, kandidat daje saglasnost da kompanija njegove lične podatke obrađuje u postupku selekcije u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Prodavac u maloprodajnom objektu (m/ž)   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Administracija
Obrazovanje
  • Srednja škola