Opis posla:

  • Koordinira i kontroliše rad zaposlenih u Odeljenju, tj. poslove vezane za praćenje, analizu i izveštavanje
  • Sumira podatke iz izveštaja sačinjenih u Odeljenju i ukazuje na dobijene vrednosti podataka, moguće probleme i prednosti
  • Prati, analizira i izveštava o nivou, vrstama i promeni vrednosti osnovnih sredstava, zaliha proizvoda, robe, repromaterijala i ostalih vrsta zaliha
  • Prati, analizira i izveštava o potraživanjima od kupaca, drugim potraživanjima, gotovini i gotovinskim ekvivalentima
  • Prati, analizira i izveštava o promenama na kapitalu i nivou zaduženosti kod finansijskih institucija
  • Prati, analizira i izveštava o obavezama prema dobavljačima i drugim poveriocima
  • Prati, analizira i izveštava o prodaji i nabavci po svim analitikama
  • Prati, analizira i izveštava o bruto marži na gotovim proizvodima i trgovačkoj robi u maloprodaji, veleprodaji i izvozu
  • Učestvuje u izradi bilansa stanja, bilansa uspeha i tokova gotovine
  • Učestvuje u izradi budžeta, prati i analizira njegovo ostvarenje
  • Analizira isplativost investicija
  • Prati, analizira i izveštava o strukturi i promenama u radnoj snazi na nivou preduzeća i sektora
  • Dostavlja podatke o poslovanju bankama, lizing kućama, osigaravajućim društvima i drugim institucijama u cilju realizacije finansijskih aranžmana ili po osnovu obaveza iz ugovora
  • Izrađuje periodične statističke izveštaje

Uslovi za prijavu:

  • VII stepen stručne spreme
  • Minimum 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim pozicijama
  • Odlično poznavanje MS Office paketa

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Na osnovu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti (“Sl. glasnik RS”, br. 87/2018), Pravilnika o zaštiti podataka o ličnosti privrednog društva “Forma Ideale” d.o.o. Kragujevac i Politike privatnosti privrednog društva “Forma Ideale” d.o.o. Kragujevac, neophodno je da se kanditati prilikom slanja svojih prijava, na sajtu “Forma Ideale” d.o.o. Kragujevac - Oglasi za posao, informišu o načinu dostavljanja ličnih podataka u prijavama za posao.

U obradu će biti uzete samo prijave kandidata koje sadrže lične podatke koji su zakonom dozvoljeni i to: ime i prezime, adresa, poštanski broj, grad,država, kontakt telefon, e-mail, obrazovanje, poznavanje rada na računaru, poznavanje stranog jezika, prethodno zaposlenje i poželjna oblast rada.

Sve prijave kandidata koje sadrže lične podatke, van pobrojanih koji nisu dozvoljeni i nisu u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti neće biti uzete u razmatranje.

Gradovi
Kragujevac

Specijalista finansijskog kontrolinga / Financial Control Specialist   1

Kategorije
  • Finansije
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Fakultet