Kragujevac

Opis posla:

  • održavanje i instalacija Windows OS-a (XP, 7, 8, 8.1, 10 Pro) na radnim stanicama
  • održavanje i instalacija Linux OS-a (Mint; Ubuntu) na radnim stanicama
  • održavanje i instalacija VMware alata za virtuelizaciju (player; workstation pro) na radnim stanicama
  • održavanje, instalacija i monitoring KASPERSKY security klijenata na radnim stanicama
  • održavanje i instalacija poslovnih aplikacija na radnim stanicama
  • osnovno održavanje, instalacija i monitoring aktivne mrežne opreme (ruteri, switch-evi, ADSL/VDSL modemi)
  • održavanje i instalacija pasivne mrežne opreme
  • osnovna administracija i održavanje računarskih mreža (LAN/WLAN)
  • osnovna administracija i održavanje PTT i VoIP infrastrukture
  • održavanje hardware-a na radnim stanicama
  • održavanje ostale opreme (štampači, skeneri, ostali uređaji)

Uslovi za prijavu:

  • Minimum VI stepen stručne spreme (inženjer informatike, inženjer elektrotehnike, inženjer mašinstva)
  • Poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Vozačka dozvola B kategorije

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Na osnovu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti (“Sl. glasnik RS”, br. 87/2018), Pravilnika o zaštiti podataka o ličnosti privrednog društva “Forma Ideale” doo Kragujevac i Politike privatnosti privrednog društva “Forma Ideale” doo Kragujevac, neophodno je da se kanditati prilikom slanja svojih prijava, na sajtu “Forma Ideale” doo Kragujevac - Oglasi za posao, informišu o načinu dostavljanja ličnih podataka u prijavama za posao.

U obradu će biti uzete samo prijave kandidata koje sadrže lične podatke koji su zakonom dozvoljeni i to: ime i prezime, adresa, poštanski broj, grad,država, kontakt telefon, e-mail, obrazovanje, poznavanje rada na računaru, poznavanje stranog jezika, prethodno zaposlenje i poželjna oblast rada.

Sve prijave kandidata koje sadrže lične podatke, van pobrojanih koji nisu dozvoljeni i nisu u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti neće biti uzete u razmatranje.

Gradovi
Kragujevac

Pozicije posla

Sistem inženjer / System Engineer   1

Kategorije
  • Mašinstvo
  • IT
  • Elektrotehnika
Obrazovanje
  • Srednja škola