Vranje

Opis posla:

  • Rukovodi radom salona (planira, inicira, organizuje, koordinira i kontroliše poslove koji se obavljaju u salonu)
  • Sprovodi poslovnu politiku firme, kodeks ponašanja
  • Verifikuje zahteve za nabavkom sredstava rada
  • Sprovodi zakonske propise u oblasti trgovine
  • Vrši nadzor nad organizovanjem transporta robe kupcima
  • Vrši nadzor nad kvantitativnim i kvalitativnim prijemom robe
  • Sačinjava izveštaje o troškovima koji prate poslovanje u salonu
  • Odgovoran je za ostvarenje planskih troškova
  • Odgovoran je za stanje međuljudskih odnosa u salonu
  • Daje predloge za prijem i otkaz zaposlenih
  • Daje predloge za uvećanje i umanjenje zarada zaposlenih
  • Ocenjuje rad zaposlenih

Uslovi za prijavu:

  • VSS, VS
  • Minimalno 3 godine iskustva na rukovodećim pozicijama
  • Sposobnost brze organizacije i rada pod vremenskim ograničenjem
  • Jake analitičke, pregovaračke i komunikacione sposobnosti
  • Visok nivo poznavanja rada na računaru (MS Office)
  • Poželjno poznavanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije

Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Na osnovu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti (“Sl. glasnik RS”, br. 87/2018), Pravilnika o zaštiti podataka o ličnosti privrednog društva “Forma Ideale” doo Kragujevac i Politike privatnosti privrednog društva “Forma Ideale” doo Kragujevac, neophodno je da se kanditati prilikom slanja svojih prijava, na sajtu “Forma Ideale” doo Kragujevac - Oglasi za posao, informišu o načinu dostavljanja ličnih podataka u prijavama za posao.

U obradu će biti uzete samo prijave kandidata koje sadrže lične podatke koji su zakonom dozvoljeni i to: ime i prezime, adresa, poštanski broj, grad,država, kontakt telefon, e-mail, obrazovanje, poznavanje rada na računaru, poznavanje stranog jezika, prethodno zaposlenje i poželjna oblast rada.

Sve prijave kandidata koje sadrže lične podatke, van pobrojanih koji nisu dozvoljeni i nisu u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti neće biti uzete u razmatranje.

Gradovi
Vranje

Pozicije posla

Šef salona - Inđija   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Viša škola