Inđija

Opis posla:

  • Rukovodi radom salona (planira, inicira, organizuje, koordinira i kontroliše poslove koji se obavljaju u salonu)
  • Sprovodi poslovnu politiku firme, kodeks ponašanja
  • Verifikuje zahteve za nabavkom sredstava rada
  • Sprovodi zakonske propise u oblasti trgovine
  • Vrši nadzor nad organizovanjem transporta robe kupcima
  • Vrši nadzor nad kvantitativnim i kvalitativnim prijemom robe
  • Sačinjava izveštaje o troškovima koji prate poslovanje u salonu
  • Odgovoran je za ostvarenje planskih troškova
  • Odgovoran je za stanje međuljudskih odnosa u salonu
  • Daje predloge za prijem i otkaz zaposlenih
  • Daje predloge za uvećanje i umanjenje zarada zaposlenih
  • Ocenjuje rad zaposlenih

Uslovi za prijavu:

  • VSS, VS
  • Minimalno 3 godine iskustva na rukovodećim pozicijama
  • Sposobnost brze organizacije i rada pod vremenskim ograničenjem
  • Jake analitičke, pregovaračke i komunikacione sposobnosti
  • Visok nivo poznavanja rada na računaru (MS Office)
  • Poželjno poznavanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Rok za konkurisanje: 03.10.2019.

Gradovi
Inđija

Pozicije posla

Šef salona   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Viša škola