Kragujevac

Opis posla:

  • Prati, analizira i izveštava o prodaji i razlici u ceni gotovih proizvoda i trgovačke robe u salonima i veleprodaji
  • Prati, analizira i izveštava o prodaji po kupcima i dobavljačima
  • Prati, analizira i izveštava o potraživanjima od kupaca i obavezama prema dobavljačima
  • Prati, analizira i izveštava o grupama popusta u prodaji na nivou kupaca i grupa artikala
  • Prati, analizira i izveštava o troškovima poslovanja i profitabilnosti kanala prodaje, sektora i poslovnih jedinica
  • Prati, analizira i izveštava o nivou zaliha proizvoda, robe i repromaterijala
  • Učestvuje u izradi bilansa stanja i bilansa uspeha
  • Učestvuje u izradi budžeta, prati i analizira njegovo ostvarenje
  • Prati, analizira i izveštava o pokazateljima o poslovanju na nivou firme i na nivou poslovnih jedinica
  • Prati, analizira i izveštava o nivou zaduženost kod finansijskih institucija
  • Dostavlja podatke o poslovanju bankama, lizing kućama, osigaravjućim društvima i drugim institucijama u cilju realizacije finansijskih aranžmana
  • Dostavlja podatke o poslovanju bankama, lizing kućama, osigaravjućim društvima i drugim institucijama po obavezama iz ugovora
  • Prati, analizira i izveštava o ostalim informacijama o poslovanju preduzeća koje su porebne za donošenje odluka na različitim nivoima upravljanja
  • Obavlja poslove vezane za evidenciju imovine firme i povezanih i zavisnih pravnih lica
  • Vrši unos planskih i prodajnih cena za gotove proizvode, pakete i elemente proizvoda u poslovno-informacioni sistem
  • Vrši unos svih atributa i sastavnica za nove elemente gotovih proizvoda u poslovno-informacioni sistem
  • Vrši otvaranje šifara i unos podataka o novim poslovnim partnerima u poslovno-informacioni sistem
  • Izrađuje periodične statističke izveštaje

Uslovi za prijavu:

  • VII stepen stručne spreme
  • Iskustvo u poslovima plana i analize
  • Odlično poznavanje Office paketa

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Rok za konkurisanje: 27.08.2019.

Gradovi
Kragujevac

Pozicije posla

Referent za plan i analizu (m/ž)   1

Kategorije
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Fakultet

do isteka 9 dana