Kragujevac

Opis posla:

  • Izrada tehničko-tehnološke dokumentacije za proizvode
  • Izrada dokumentacije i programa za sečenje i bušenje
  • Definisanje tehnološkog postupka
  • Praćenje izrade elemenata proizvoda u serijskoj proizvodnji i predlaganje korektivnih mera u slučaju nedostataka
  • Sastavljanje izveštaja o uočenim nedostacima u procesu proizvodnje sa predlozima za njihovo rešavanje i kontrolisanje sprovođenja tehnoloških postupaka, propisa, naredbi i drugih dokumenata
  • Ispravka podataka na proizvodnoj dokumentaciji u cilju obezbeđenja nastavka proizvodnje, u slučaju evidentiranih grešaka od strane izvršioca na proizvodnoj operaciji ili neposrednih rukovodilaca izvršilaca, do sprovođenja postupka izmene
  • Izrada, obrada, predaja i prijem zahteva za izmenom proizvoda i dokumentacije
  • Praćenje izrade prototipa kroz operacije u pogonu, uz izradu izveštaja o uočenim eventualnim neusaglašenostima

Uslovi za prijavu:

  • VII stepen stručne spreme, diplomirani mašinski inženjer sa radnim iskustvom ili bez radnog iskustva
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office, AutoCad, Inventor)
  • Poznavanje engleskog jezika (viši nivo)
  • Sposobnost organizacije i realizacije posla u uslovima kratkih rokova

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Rok za konkurisanje: 04.10.2019.

Gradovi
Kragujevac

Pozicije posla

Operativni tehnolog (m/ž)   1

Kategorije
  • Tehnologija i metalurgija
  • Mašinstvo
Obrazovanje
  • Fakultet