Kragujevac

Opis posla:

  • Instalacija, konfiguracija i održavanje RDBMS sistema
  • Napredna administracija i praćenje rada MS SQL baza podataka
  • Praćenje rada servera srednjeg sloja ERP-a
  • Administracija i praćenje rada servera baze podataka
  • Administracija i razvoj GUI-a poslovnih aplikacija
  • Praćenje i realizacija poslova vezanih za razvoj i održavanje poslovnog informacionog sistema
  • Sistematizacija, praćenje realizacije i evidencija zahteva korisnika poslovnog informacionog sistema
  • Koordinacija potreba za unapređenjem poslovnog informacionog sistema između organizacijskih formacija privrednog društva
  • Napredno admnistriranje korisničkih naloga u ERP-u

Uslovi za prijavu:

  • Minimum VI stepen stručne spreme (strukovni informatičar, inženjer informatike, elektro-inženjer)
  • Najmanje 3 godine iskustva u radu sa instalacijom i administriranjem MS SQL baza podataka
  • Najmanje 3 godine iskustva u razvoju aplikacija pomoću sledećih alata: Angular/JavaScript, HTML5, CSS3, TypeScript
  • Iskustvo u radu sa C# programskim jezikom

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Rok za konkurisanje: 27.09.2019.

Gradovi
Kragujevac

Pozicije posla

Administrator informacionih sistema (m/ž)   1

Kategorije
  • IT
  • Administracija
Obrazovanje
  • Fakultet