Opis posla:

  • Vođenje zaposlenih kroz procese rada
  • Motivacija zaposlenih
  • Vođenje svih procesa u objektu
  • Staranje o zadovoljstvu kupca kupovinom u objektu
  • Organizacija I podela radnih zadataka
  • Razvija ugled branda Roggenart

Uslovi:

  • Ljubazna, komunikativna, energična, odgovorna, pouzdana i prodajno orijentisana osoba
  • Radno iskustvo u maloprodaji je prednost
  • Poznavanje engleskog jezika je poželjno ali nije presudno

Nudimo vam:

  • Siguran posao
  • Redovnu isplatu
  • Dodatne stimulacije za kvalitetan rad
  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja
  • Prijatno i normalno radno okruženje

Ukoliko ste zainteresovani za navedenu poziciju pošaljite svoju radnu biografiju na mail:

hr@finestbreads.rs

ili se javite na tel:

060 0122438

Kandidati koji uđu u uži krug biće kontaktirani.

Rok za prijavljivanje: 30 dana

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Poslovođa (m/ž)   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Srednja škola