Beograd

Opis posla:

  • Obavljanje poslova vezanih za izvođenje radova u okviru građevinske struke
  • Organizuje rad i rukovodi realizacijom izgradnje na gradilištu
  • Samostalno vođenje građevinske dokumentacije, građevinskog dnevnika i građevinske knjige
  • Trebovanje materijala, kontrola utroška materijala i sagledavanje troškova
  • Kontroliše kvalitet izvršenih radova, materijala koji se ugrađuje, rad i disciplinu na gradilištu
  • Neposredan kontakt sa investitorima i nadzornim organima
  • Sprovođenje mera za BZDR i poštovanje zakonskih propisa
  • Obavlja i druge poslove po nalogu nadređenog rukovodioca

Uslovi:

  • VI stepen stručne spreme gradjevinske arhitektonske struke ili mašinske struke ( konstruktivno mašinstvo)
  • Minimalno 3 godine aktivnog radnog iskustva na poslovima vođenja gradilišta (prednost: završni, fasaderski radovi)
  • Poznavanje zakonskih propisa vezanih za izvođenje radova
  • Odlične organizacione i komunikacione veštine
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office paket) Outlook, AutoCAD,
  • Vozačka dozvola B kategorije – aktivan vozač

Od kandidata očekujemo:

  • Izvrsne organizacione sposobnosti
  • Inicijativu i brzo rešavanje problema
  • Istrajnost u ostvarenju zadatih ciljeva
  • Fleksibilnost i brzo prilagođavanje promenama
  • Razvijene komunikacijske veštine
  • Samostalnost i samoinicijativnost u izvršavanju obaveza

Prijave slati elektronskim putem.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Šef gradilišta   1

Kategorije
  • Mašinstvo
  • Građevina i geodezija
Obrazovanje
  • Viša škola