Odgovara: Menadžeru proizvodnje

Mesto zaposlenja: Inđija

www.farmina.com

Opis posla:

  • Poštuje dokumenta i proceduru SRPS ISO 9001:2015 i HACCP.
  • Rukovodi procesom ekstrudiranja (startovanje i podešavanje ekstrudera, praćenje i kontrola njegovog rada, zaustavljanje mašine i opreme, promena parametara opreme u toku rada i slično);
  • Vrši primarnu kontrolu proizvoda prema zahtevima internih standarda;
  • Vrši čišćenje mašine, opreme i pripadajućih linija, zamenu alata i linijsku kontrolu;
  • Učestvuje u poslovima održavanja ekstrudera, periodične zamene delova i čišćenja mašine;
  • Aktivno sarađuje sa operaterima na operacijama pre i posle ekstrudiranja u cilju neometanog i pravilnog odvijanja radnih operacija;
  • Odgovoran za svoj rad menadžeru proizvodnje i direktoru.

Uslovi:

  • Srednja škola tehničkog usmerenja ili KV radnik;
  • Stepen stručne spreme III/IV;
  • Radno iskustvo od min. 3 godine u industriji, poželjno u procesnom sektoru na poslovima ekstrudiranja;
  • Dobro opšte tehničko obrazovanje i iskustvo, poznavanje mehanike je prednost;
  • Licenca za rukovanje viljuškarom je prednost.

Poželjno:

  • Dobro organizovana osoba;
  • Sposobnost obavljanja više radnih zadataka u kratkom vremenu;
  • Prilagodljivost promenama, pritisku, obimu posla;
  • Poznavanje engleskog jezika.

Nudimo:

  • Rad u mladom i dinamičnom okruženju;
  • Mogućnost napredovanja;
  • Rad u smenama;

Molimo pošaljite svoju biografiju i poslovni rezime kako biste se prijavili.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Gradovi
Inđija

Pozicije posla

Rukovalac ekstrudera   1

Kategorije
  • Transport i logistika
Obrazovanje
  • Srednja škola