Mesto rada: Inđija

www.farmina.com

Opis posla:

  • Priprema dokumentaciju za knjiženje;
  • Knjiži i arhivira račune;
  • Obračunava i knjiži troškove službenih putovanja u zemlji i inostranstvu;
  • Vodi i knjiži glavnu blagajnu;
  • Priprema za PDV (štampa knjigu, provera sva mesečna knjiženja, popunjava tabele za PDV i sravnjuje konta);
  • Vodi evidenciju osnovnih sredstava;
  • Sravnjuje kartice sa dobavljačima I kupcima;

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema (IV SSS), ekonomskog usmerenja;
  • Prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima je poželjno;
  • Analitičnost i preciznost;
  • Timski rad;
  • Izražena fleksibilnost, sposobnost rada pod pritiskom i obavljanja više poslova paralelno;
  • Poznavanje engleskog jezika;
  • Poželjno poznavanje rada u Navision-u

Molimo pošaljite svoju biografiju i poslovni rezime kako biste se prijavili.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Konkurs je otvoren do popunjenja radnog mesta.

Gradovi
Inđija

Pozicije posla

Knjigovođa (m/ž)   1

Kategorije
  • Računovodstvo i revizija
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Srednja škola