Beograd

Opis posla:

  • pružanje tehničke podrške novim i postojećim kupcima softvera za elektro-projektovanje
  • realizacija obuka za korisnike
  • podrška u prodaji i prezentovanju rešenja potencijalnim korisnicima
  • praćenje razvoja proizvoda (funkcije, karakteristike, novosti...)

Potrebni uslovi:

  • iskustvo u inženjeringu i/ili tehničkoj podršci
  • praktično poznavanje nekog od poznatih ECAD softvera
  • izražene komunikacione veštine i sklonost ka radu sa klijentima
  • minimum VI stepen stručne spreme smera elektrotehnike ili energetike
  • aktivno znanje engleskog jezika (pisano i govorno)
  • vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:

  • rad na vrhunskoj svetskoj platformi za elektro-projektovanje
  • mogućnost rada na ostaloj opremi koju zastupamo
  • lično usavršavanje i razvo
  • rad u mladom, dinamičnom i fleksibilnom timu
  • drugi benefiti

Svi zainteresovani kandidati mogu svoje prijave da pošalju elektronskim putem.

Rok za prijavu: 19.01.2022. godine

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Inženjer tehničke podrške (m/ž)   1

Kategorije
  • Elektrotehnika
Obrazovanje
  • Fakultet
Status posla
  • Puno radno vreme