Opis posla:

  • Bavi se projektovanjem ili učestvuje u izradi delova projekta (samostalno ili u timu);
  • Izrađuje 3D modele i vizualizacije, izrađuje 2D tehničku dokumentaciju i izrađuje mood boardove;
  • Učestvuje u izradi specifikacije materijala i opreme za projektnu dokumentaciju;
  • Izrađuje predmere radova za projektnu dokumentaciju;
  • Informiše se o svim relevantnim aspektima na projektu (usaglašavanje projektne dokumentacije, zapisnik o uzetim merama, usaglašavanja projektnog zadatka i detalja s ainvestitorom i slično);

Uslovi:

  • Neophodno iskustvo u izradi projektne dokumentacije za izvodjenje gipsarskih radova.
  • VSS (iz drvne, građevinske, arhitektonske oblasti)
  • Neophodno poznavanje programa na naprednom nivou: MS Office, AutoCad
  • Poželjno poznavanje jednog stranog jezika na naprednom nivou (ruski, engleski, nemački, francuski)

Poželjne osobine:

  • fleksibilnost, proaktivnost, komunikativnost, spremnost za rad pod pritiskom.

Nudimo Vam mogućnost da zajedno sa nama rastete i razvijate se na ličnom i profesionalnom nivou.

Biće obavešteni samo kandidati koji prođu u naredni krug selekcije.

Gradovi
Novi Sad

Pozicije posla

Projektant za gipsarske radove   1

Kategorije
  • Arhitektura
Obrazovanje
  • Fakultet