Opšti uslovi:

  • Srednja, viša ili visoka stručna sprema
  • Napredno poznavanje rada na računaru (MS Office, Internet explorer) (poželjno)
  • Znanje engleskog jezika (poželjno, ali ne i obavezno)
  • Poželjno iskustvo u oblasti računovodstva
  • Poželjno poznavanje elektronskog bankarstva

Opis posla:

  • Opšti administrativni poslovi
  • Priprema dokumenata i materijala neophodnih za rad rukovodioca i knjigovodstva
  • Aktivno učestvovanje u pripremi raznih dokumenata i izveštaja
  • Knjiženje ulaznih i izlaznih faktura
  • Asistiranje kod finansijskih i administrativnih poslova
  • Primanje i otpremanje dokumenata i pošte
  • Komunikacija sa komintentima

Prednosti:

  • Iskustvo u oblasti administrativnih poslova
  • Vozačka dozvola

Željeni profil:

  • Sposobnost logičkog razmišljanja i zaključivanja
  • Sistematičnost i pouzdanost
  • Komunikativnost, lakoća u izražavanju
  • Spremnost za timski rad kao i stalno usavršavanje
  • Doslednost i inicijativnost
  • Odgovornost
  • Izražena radna etika
  • Aktivni pristup radu

Šta nudimo:

  • Rad u dinamičnom okruženju u preduzeću koje se nalazi u uzlaznoj fazi razvoja
  • Stručno usavršavanje
  • Napredovanje u poslu bez ograničenja

Vaš CV na srpskom sa fotografijom pošaljite elektronski, sa obaveznom naznakom radnog mesta.

Kandidati koji ne ispunjavaju uslove neće biti kontaktirani

Gradovi
Novi Sad

Pozicije posla

Administrativni radnik (m/ž)   1

Kategorije
  • Administracija
Obrazovanje
  • Srednja škola