Potrebne kvalifikacije:

  • Srednji, viši ili visoki stepen stručne spreme elektro ili druge tehničke struke
  • Minimum godinu dana radnog iskustva na poslovima tehničke pripreme
  • Poznavanje rada na računaru
  • Ažurnost, sistematičnost i sposobnost za timski rad
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije

Opis posla:

  • Tehnička priprema
  • Učešće u izradi planova realizacije i briga o njihovom sprovođenju
  • Učešće u izradi predmera, predračuna i ponuda
  • Koordinacija sa gradilištima
  • Nabavka materijala

Zaposlenima nudimo:

  • Savremeno i dinamično radno okruženje
  • Mogućnost stalnog radnog odnosa
  • Odlični uslovi rada
  • Dobra plata
  • Sva neophodna stručna usavršavanja

Svi zainteresovani za rad mogu da nas kontaktiraju elektronskim putem ili putem telefona.

+3816772818725

Gradovi
Kruševac

Osoba za rad u tehničkoj pripremi - elektro sektor (m/ž)   1

Kategorije
  • Elektrotehnika
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola