Mesto: Temerin

Broj izvršilaca: 1

Glavne odgovornosti i zaduženja:

  • Aktivno učešće u projektovanju novih rešenja
  • Izrada proračuna, skica i nacrta određenog projekta
  • Provera izrađenih proračuna
  • Pisanje lista materiajala i zahteva za nabavku
  • Učestvovanje u izradi tehničke dokumentacije i uputstava za korisnika
  • Izrada radnih naloga i praćenje procesa dela proizvodnje za koji je zadužen/a
  • Kontrola kvaliteta izrade dela proizvoda za koji je odgovoran/a
  • Kalkulacija mašinkog materijala za sklopove koje konstruiše
  • Vođenje tehničke dokumentacije prema zahtevima ISO 9001
  • Prati tehničko tehnološka dostignuća radi unapređenja svoga rada

Opšti uslovi:

  • Diploma mašinskog fakulteta, smer konstrukciono mašinstvo, VII stepen stručne spreme
  • Radno iskustvo: poželjno 2 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Rad na računaru u CAD programima (Inventor, Solid Works, Catia)
  • Rad na računaru sa programima Windows, Office
  • Znanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije

Profl kandidata:

  • Efektivna sposobnost u izradi tehničke dokumentacije
  • Sposobnost paralelnog rada na više projekata
  • Sposobnost za rad u stresnim situacijama i kratim rokovima
  • Samostalnost u radu
  • Pozitivna energija i optimizam
  • Pouzdanost, staloženost

Nudimo:

  • Dinamično radno okruženje
  • Mogućnost napredovanja i stručnog usavršavanja
  • Rad u kompaniji sa stalnim tržišnim rastom
  • Druželjubivost i timski duh
  • Otvoren i uvažavajući odnos

Ukoliko želite da postanete deo našeg uspešnog tima i dinamičnog radnog okruženja možete konkurisati na ovu radnu poziciju putem Infostud portala.

Rok za prijavu: 05.10.2019

Zahvaljujemo se svim kandidatima koji pokažu zaintersovanost za rad u našoj kompaniji,ali biće pozvani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Gradovi
Temerin

Pozicije posla

Mašinski inženjer   1

Kategorije
  • Mašinstvo
Obrazovanje
  • Fakultet