(1 izvršilac)

Opis poslova:

  • Organizuje rad gradilišta u skladu sa projektima i planovima gradilišta
  • Raspoređuje radnike prema definisanoj dinamici radova
  • Organizuje i planira nabavku materijala za gradilište čiji je rukovodilac
  • Vodi građevinski dnevnik i građevinsku knjigu
  • Dostavlja podatke nadleznoj službi za izradu računa i/ili situacija, obračun izvedenog stanja, obračun naknadnih radova i viškova radova
  • Ostvaruje kontakt sa nadzornm organima investitora, licima za BZR i ostalim predstavnicima investitora na gradilištu
  • Vodi računa o pravilnoj upotrebi i odlaganju alata i sredstava za rad od strane radnika na gradilištu
  • Vodi evidenciju o svakodnevnom prisustvu svih radnika na gradilištu čiji je rukovodilac, popunjava evidenciju o broju radnih časova i učinku svakog radnika i dostavlja evidencije nadležnoj služni na dalji obračun
  • Obavljanje poslova po nalogu tehničkog direktora i direktora, saradnja sa inženjerima pripreme

Uslovi:

  • Diplomirani inženjer elektrotehnike ili inženjer elektrotehnike (VII ili VI stepen elektrotehničke struke)
  • Iskustvo na istim poslovima
  • Poznavanje rada na računaru – Office paket (Word, Excel...), Outlook, AutoCAD
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)
  • Poželjno posedovanje licence 450 ali ne obavezno
  • Dobre organizacione sposobnosti, preciznost u radu, odgovornost, samoinicijativnost, sposobnost za timski rad, rad sa ljudima i rad u dinamičnom okruženju na gradilištu

Nudimo:

  • Rad u maloj i stabilnoj kompaniji
  • Rad u dinamičnom ali prijatnom i kolegijalnom radnom okruženju
  • Redovna i stimulativna primanja u skladu sa Vašim iskustvom i zalaganjima
  • Mogućnost eksterne i interne edukacije

Ako posedujete navedena znanja i veštine i želite postati deo našeg tima, molimo Vas da CV dostavite elektronskim putem na adresu

jelena@elingzo.co.rs

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Rukovodilac gradilišta (m/ž)   1

Kategorije
  • Građevina i geodezija
  • Elektrotehnika
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Viša škola