Plata    80.000  -  120.000

Obezbedjen smeštaj

Opis posla

Izrada i montaža nameštaja i enterijera od furniranog materijala, univera, medijapana, masiva...

Znanje i veštine

Aktivno znanje i veština u radu sa stolarskim alatom i mašinama

Samostalnost

Ambicioznost

Samodisciplina

Potrebno radno iskustvo od minimum 3 godine u radu na istim poslovima. Plata zavisi od stručnosti i brzine izrade. Kreće se od 80.000- 120.000 rsd

Profil kandidata

Pedantan

Precizan+organizovan

Samoinicijativan

Nudimo

Stalni radni odnos u odličnim uslovima za rad, sa veoma dobrom i redovnom zaradom. Plata od 80.00-120.000 zavisno od iskustva i sposobnosti.

                                                 Telefon za prijave: 069/2262-101

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Stolar/montažer   1

Kategorije
  • Poslovi u proizvodnji
  • Poljoprivreda i šumarstvo
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola
Status posla
  • Puno radno vreme
Smene
  • I smena
Plata
  • Mesečna 80000 - 120000 RSD