Opis posla:

  • Upravljanje mašinom za izradu šipova
  • Izrada armaturnih koševa za šipove
  • Rad na savijačici armaturne žice i šipke
  • Rad na sekačici armaturne žice i šipke
  • Slaganje i pakovanje dobijenih oblika armature
  • Istovar materijala i utovar gotovih proizvoda
  • Rad sa ručnim viljuškarom
  • Održavanje čistoće i urednosti radne prostorije

Uslovi za kandidate:

  • Prednost imaju kandidati koji imaju iskustva u branši i znanje o materijalima u pogonu za obradu betonskog gvožđa
  • Spremnost na rad u dinamičnom radnom okruženju i orijentisanost ka ciljevima i rezultatima

Nudimo:

  • Mogućnost stalnog zaposlenja posle perioda probnog rada
  • Puno radno vreme
  • Rad u dinamičnom i uspešnom timu
  • Mogućnost daljeg profesionalnog usavršavanja i napredovanja.

Kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.

Kontakt osoba: Milan Korajlija 064 88 72 376 (od 8 – 17 h)

Gradovi
Beograd

Majstor na mašini za izradu šipova u armiračkom pogonu u Rakovici - Kijevo   1

Kategorije
  • Građevina i geodezija
Obrazovanje
  • Srednja škola