Lokacija: Tošin Bunar 168A Novi Beograd

Opis posla:

  • Rad na visini (merdevinama do 6m,preko 6m rad iz korpe ili na skeli)
  • Lepljenje smolepljivih PVC grafika (izlozi,zidovi,sajamski standovi,autografika…)
  • Demontaza samolepljivih PVC grafika
  • Kacenje PVC banera (spanovanje kanapom,vezice ili srafljenje)
  • Kacenje raznih plocastih materijala (busenje,srafljenje,lepljenje ili sajlama)
  • Postavka extenzija na bilborde
  • Rad sa manjim masinama (busilica,brusilica,ubodna testera,srafilica,heftalica…)
  • Osnovni rad na kompjuteru (slanje mail-a,azuriranje slika…)
  • Vozacka dozvola za B kategoriju

Kompetencije potrebne:

  • Radno iskustvo ili sposobnost za montažu PVC folije je OBAVEZNO, poželjna veština montaže CAST auto folije!!!
  • Timski rad
  • Usmerenost ka ostvarivanju rezultata
  • Unutrasnja motivacija
  • Fizicka spremnost

Opsti uslovi:

  • Rad u smenama
  • Rad na terenu
  • Spremnost na prekovremeni rad
  • Spremnost na česta putovanja

Nudimo:

  • Stalan posao
  • Sigurno radno mesto
  • Odlični uslovi za rad i dodatno usavršavanje

NAPOMENA: prijave slati na:

posaomontaza@dpc.rs

kontaktirani ce biti samo kandidati izabrani za intervju i to najkasnije tri nedelje nakon oglasa.

Gradovi
Beograd
Novi Beograd

Pozicije posla

Montažer grafickih materijala (m/ž)   1

Kategorije
  • Građevina i geodezija
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola