Ako smatraš da si komunikativan, ambiciozan i želiš da naučiš i ostvariš odlične rezultate u prodaji, javi nam se!

Opis posla:

  • Predstavljanje usluga i dogovaranje saradnje
  • Komunikacija sa novim i postojećim klijentima
  • Vođenje evidencije u CRM-u
  • Usvajanje novih veština i tehnika prodaje

Profil kandidata:

  • Osoba sa ili bez iskustva u prodaji
  • Komunikativan i dobar pregovarač
  • Poznavanje osnovnog rada na računaru
  • Kolegijalan, spreman za timski ali i na samostalan rad
  • Organizovan, usmeren na prodaju
  • Minimum IV stepen srednje stručne spreme

Nudimo Vam:

  • Fiksnu neto zaradu od 50.000 - 120.000 rsd uz mogucnost dobijanja bonusa
  • Obezbeđen ručak od strane firme
  • Radno vreme 8-16h radnim danima
  • Dinamičan i kreativan posao, timski rad
  • Mogućnost napredovanja i stalno usavršavanje
  • Ukoliko kandidati ostanu posle dva meseca, na treću platu dobijaju 15.000rsd bonus dobrodošlice

Ukoliko se pronalazite u navedenom, očekujemo Vašu prijavu!

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Agent prodaje u call centru (m/ž)   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Marketing i PR
Obrazovanje
  • Srednja škola