Vodimo se time da se uspeh zasniva na zapošljavanju visoko posvećenog, motivisanog i obučenog tima profesionalaca. Verujemo da svako od našeg osoblja ima ključnu ulogu u razvoju naše kompanije.

Uvek tragamo za pojedincima koji žele da naprave razliku i mogu dodati našoj organizaciji na vrednosti.

Opis posla:

  • Finansijsko knjigovodstvo/kontiranje i vođenje knjigovodstvene evidencije u skladu sa analitičkim kontnim okvirom Društva
  • Prati propise iz oblasti finansijsko-računovodstvenog poslovanja, poreza i drugih propisa u finansijama i računovodstvu
  • Obračun PDV - a, izrada i podnošenje poreskih prijava
  • Knjigovodstveno evidentiranje poslovnih promena
  • Sastavljanje finansijskih izveštaja i poreskog bilansa
  • Izrada godišnjih, mesečnih i kvartalnih izveštaja, analize poslovanja (bilans stanja i bilans uspeha)
  • Obračun zarada, obračun bolovanja i drugih ličnih primanja
  • Osnovna sredstva/Obračun poreza, amortizacije i drugi knjigovodstveni obračuni
  • Koordinacija sa ostalim odeljenjima u kompaniji
  • Devizno poslovanje
  • Odgovoran pred nadležnim organima za doslednu primenu zakonskih propisa i normativnih akata (kontakti sa revizijom, ministarstvima, upravom prihoda i drugim inspekcijskim i kontrolnim organima)
  • Kontrola ispravnosti i arhiviranje dokumentacije.

Uslovi:

  • Neophodno je najmanje 3-5 godina iskustva u računovodstvu
  • Visoka stručna sprema ekonomske struke
  • Izrada završnog računa i poreskog bilansa
  • Aktivan rad na računaru (MS Office, Windows, Internet)
  • Poželjno poznavanje programa Pantheon
  • Poželjno znanje engleskog jezika
  • Analitičnost, organizovanost i preciznost u radu

Kandidatima nudimo:

  • Redovnu stimulativnu zaradu
  • Timski rad u dinamičnom okruženju
  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Računovođa (m/ž)   1

Kategorije
  • Računovodstvo i revizija
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Fakultet

do isteka 9 dana