Šta se od Vas očekuje?

Uslovi koje kandidati treba da ispunjavaju su sledeći:

  • Kvalifikacije:
      1. IV stepen stručne spreme – elektro usmerenja.
      2. Iskustvo u oblasti minimum 3 godina.
      3. Poželjno položen ATK ispit (licenca za upravljanje parnim kotlovima)
      4. Vozačka dozvola B kategorije

  • Opis posla:
    1. Vrši pregled i održavanje sve opreme, mašina, uređaja i objekata, prema nalozima i planovima
    2. Vrši remontne i investicione aktivnosti nad postrojenjima i opremom
    3. Odgovora za ispravan rad i čistoću energetskih i pomoćnih postrojenja odnosno kotlovskog postrojenja proizvodnje pare
    4. Pruža podršku eksternim izvođačima prilikom planiranih i neplaniranih intervencija i popravaka mašina i opreme i sistema
    5. Vrši čišćenja mašina i delova mašina u sklopu preventivnog održavanja
    6. Vodi zahtevane interne evidencije koje se odnose na održavanje
    7. Sprovodi procedura sistema kvaliteta vezano za delokrug svog radnog mesta
    8. Sprovodi i pridržava se mera bezbednosti i zdravlja na radu, zaštite od požara u okviru poslova koje obavlja, u skladu sa Zakonom i opštim aktima Poslodavca

  • Kompetencije: timski duh, pobednički mentalitet, proaktivnost, tačnost, analitičke veštine.

Šta De Heus može Vama da ponudi?

Mi nudimo poziciju u uspešnom timu, sa angažovanim i kolegijalnim saradnicima, u stabilnom i dinamičnom okruženju. Slobodno mesto podrazumeva rad na neodređeno vreme, uz 6 meseci probnog rada, posao sa punim radnim vremenom, u smenama, uz adekvatnu zaradu, privatno zdravstveno osiguranje, zdrave i bezbedne uslove rada.

Gradovi
Šabac

Pozicije posla

Tehničar održavanja-električar   1

Kategorije
  • Elektrotehnika
Obrazovanje
  • Srednja škola
Status posla
  • Puno radno vreme
Smene
  • I smena
  • II smena
  • III smena