Uslovi:

  • Minimum IV stepen stručne spreme
  • Poželjno dve godine radnog iskustva
  • Rad u MS Office paketu
  • Samostalnost, odgovornost i preciznost u radu

Opis posla:

  • Obrada servisnih naloga
  • Unos servisnih trebovanja
  • Unos servisnih izveštaja
  • Izrada izlaznih dokumenata ( fakture, otpremnice, ponude i sl.)
  • Praćenje robno – materijalne evidencije
  • Obrada radnih lista za servisere i unos podataka u softver
  • Registracija faktura u centralni registar
  • Ažuriranje dokumentacije

Uslovi koje poslodavac nudi:

  • Redovna zarada sa adekvatnim vrednovanjem rezultata rada
  • Dodatno privatno zdravstveno osiguranje MediGroup
  • Mogućnost unapređenja znanja i profesionalnog razvoja
  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Pozitivno radno okruženje

Prijave se šalju ili vezuju na mejl office@daka.rs

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Referent ekonomsko – finansijskih poslova   1

Kategorije
  • Finansije
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 16 dana