Opis posla:

  • Vođenje finansijskog knjigovodstva i kontrola/organizacija robnog knjigovodstva
  • Knjiženje poslovnih promena i kontrola ispravnosti dokumentacije za knjiženje
  • Knjiženje u glavne knjige
  • Koordinacija i kontrola knjiženje knjiga ulaznih računa (KIR), knjige primljenih računa (KPR) i izrada PDV prijave
  • Primena računovodstvene politike i računovodstvenih propisa
  • Izrada i kontrola poreskih prijava u skladu sa poreskim zakonima
  • Izrada i obračuna zarada

Uslovi:

  • SSS ili VŠS ekonomskog smera
  • Minimum 3 godine radnog iskustva na knjigovodstvenim poslovima
  • Znanje rada na računaru i poznavanje knjigovodstvenih programa
  • Poželjno je poznavanje maloprodajnog i veleprodajnog robnog knjigovodstva
  • Poznavanje aktuelnih knjigovodstvenih, deviznih i poreskih propisa
  • Odgovornost i organizovanost u poslu

Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor

Napomena: Mesto rada je u Šimanovcima, prevoz je organizovan autom

Gradovi
Beograd
Šimanovci

Pozicije posla

Finansijski knjigovođa   1

Kategorije
  • Računovodstvo i revizija
Obrazovanje
  • Srednja škola