Opis posla:

  • Obezbeđuje svakodnevnu podršku i brigu za korisnike
  • Uslužuje klijenta u okviru njegovih posebnih, nestandardnih zahteva, kroz svakodnevne operativne zadatke i pitanja koja se javljaju tokom korišćenja usluge
  • Sposobnost brzog i profesionalnog reagovanja na sve zahteve korisnika
  • Pružanje korisniku tačne informacije u vezi sa uslugom i postavljenim pitanjem
  • Aktivna saradnja sa ostalim sektorima i centrima kompanije
  • Izrada dnevnih izveštaja kao i drugih izveštaja po nalogu klijenta

Uslovi:

  • Srednje stručno obrazovanje
  • Najmanje jedna godina relevantnog iskustva u korisničkoj podršci i odnosima s klijentima
  • Poznavanje rada na računaru - MS Office, a obavezno u programu Excel
  • Odlične komunikacijske veštine (verbalne i pisane)

Prijave i Vaše biografije prosledite elektronskim putem,

ili na adresu: Svetog Save 36, Naselje Radiofar, Surčin.

Tel.:

011/30 93 061

011/30 93 049

060/ 888 9080

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Saradnik službe za odnose sa klijentima   1

Kategorije
  • Ostalo
  • Administracija
Obrazovanje
  • Srednja škola