O Nama

Kao uspešna kompanija koja posluje sa najvećim svetskim proizvođačima u različitim oblastima u svom proizvodnom sastavu raspolažemo proizvodnjom agrohemikalija, proizvodnjom i doradom semena, proizvodnjom plastične ambalaže, štampariju kao i distributivni centar za agrohemikalije i seme.

U duhu dobre proizvođačke prakse kompanija Agrosava pokreće novu fabriku za proizvodnju hrane za kućne ljubimce (DRIED PET FOOD) u Šimanovcima. Fabrika je najsavremenijeg tipa na Balkanu.

U skladu sa tim, kompanija je u procesu formiranja tima za proizvodnju, pa je potreban veći broj izvršilaca.

Pozicija: Pogonski inženjer

Da biste bili deo našega tima potrebno je da ste osoba sa završenim tehnološkim ili mašinskim fakultetom

Opis poslova:

  • učešće u izradi i relizaciji plana proizvodnje,
  • upravlja određenom proizvodnom linijom,
  • upravlja kvalitetom proizvoda/poluproizvoda u svojoj proizvodnoj liniji,
  • primenjuje zahteve HACCP sistema u svojoj proizvodnoj liniji,
  • primenjuje i učestvuje u definisanju sistema održavanja u svojoj proizvodnoj liniji,
  • sprovodi mere zaštite na radu u svojoj proizvodnoj liniji,
  • sprovodi mere zaštite životne sredine u svojoj proizvodnoj liniji.
  • U toku rada nudimo Vam:
  • Adekvatnu, motivacionu zaradu,
  • Obezbeđen obrok u kompaniji,
  • Mogućnost napredovanja,
  • Organizovan kompanijski transport ili plaćen prevoz.

Očekujemo Vaše prijave i uspešan zajednički rad

Gradovi
Šimanovci

Pozicije posla

Pogonski inženjer   3

Kategorije
  • Poslovi u proizvodnji
Obrazovanje
  • Fakultet
Status posla
  • Puno radno vreme