Beograd

Opis posla:

  • Rukovođenje, organizacija, i kontrola radnih aktivnosti komercijalista
  • Komunikacija sa kupcima i dobavljačima
  • Kontinuirano praćenje tržišta, planiranje i nabavka proizvoda u skladu sa poslovnom politikom kompanije
  • Predlaganje dobavljača i asortimana u okviru programa
  • Planiranje nabavke robe i kalkulacija potrebnih sredstava na nivou programa
  • Pregovori sa dobavljačima oko uslova nabavke i poručivanja robe
  • Praćenje i održavanje optimalnog lagera robe
  • Planiranje i organizacija plasmana robe kod kupaca prema postavljenim ciljevima
  • Ugovaranje marketing aktivnosti sa kupcima
  • Unapređenje rezultata prodaje, redovni obilasci klijenata i aktiviranje kupaca
  • Praćenje i analiza tržišnih trendova i aktivnosti konkurencije
  • Izveštavanje

Uslovi:

  • Viša, visoka škola ili fakultet iz oblasti ekonomije, organizacionih ili tehničkih nauka
  • Minimum tri godine radnog iskustva na istoj ili sličnoj poziciji
  • Liderske sposobnosti i iskustvo u vođenju tima
  • Sposobnost dobre verbalne i pisane komunikacije
  • Znanje engleskog jezika
  • Aktivno korišćenje MS Office paketa (Word, Excel, PowerPoint) i interneta
  • Vozačka dozvola B kategorija (aktivan vozač)

Profil:

  • Proaktivna osoba koja poseduje organizacione, analitičke i pregovaračke sposobnosti, prodajne veštine, iskustvo u kreiranju prodajne strategije, profesionalno samopouzdanje, preduzimljivost i samoinicijativu

Nudimo:

  • Odlične uslove za rad
  • Da se karijerno unapređujete, kao i da razvijate liderske potencijale

Rok za konkurisanje: 03.07.2019.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Rukovodilac prodaje   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Viša škola