Opis posla:

  • Planiranje i praćenje prodaje, organizacija i sprovođenje prodajnih aktivnosti
  • Učestvovanje u izradi komercijalnih, marketinških i drugih predloga i aktivnosti za ostvarivanje planova i povećanje prodaje
  • Savetovanje kupaca i prodaja robe kupcima
  • Nadzor i kontrola troškova, analiza prodaje, naplate i ukupnih rezultata
  • Analiza konkurencije, tržišta nabavke, tržišta prodaje
  • Obilazak postojećih i rad na pronalaženju novih kupaca

Uslovi:

  • Iskustvo na istim ili sličnim poslovima najmanje 3 godine
  • Srednja, viša ili visoka stručna sprema (ekonomija, menadžment, elektrotehnika, mašinstvo i slična usmerenja)
  • Odlično poznavanje Office paketa (Word, Excel)
  • Poznavanje Datalab Pantheon softverskog paketa (poželjno)
  • Dobro poznavanje engleskog jezika
  • Dobro snalaženje na Internetu
  • Komunikativnost, preciznost, profesionalnost i odgovornost
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Spremnost na prekovremeni rad i rad sa kratkim rokovima realizacije
  • Sposobnost brzog savladavanja novih proizvoda, konstantnu edukaciju i usavršavanje

Nudimo:

  • Obuku za sve proizvode koje nudimo u svom asortimanu
  • Dinamičan posao sa mogućnošću stalnog zaposlenja
  • Mladu i perspektivnu radnu sredinu
  • Mogućnost napredovanja

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Komercijalisti (m/ž)   2

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Mašinstvo
  • Elektrotehnika
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Srednja škola