Mesto rada: grad Beograd

USLOVI:

  • Da imate vozačku dozvolu "B" kategorije najmanje tri godine;
  • Da ste zdravstveno sposobni za upravljanje motornim vozilom i potpuno poslovno sposobni;
  • Da Vam pravosnažnom sudskom odlukom nije zabranjeno upravljanje motornim vozilom, dok traju pravne posledice osude, odnosno mere;
  • Da poznajete korišćenje Android i IOS sistema;
  • Da imate poznavanje rada na računarima.

LIČNI PROFIL:

  • Poznavanje grada i okoline;
  • Izrazite komunikacione veštine;
  • Sposobnost rada u dinamičnoj radnoj sredini;
  • Spremnost za rad u smenama;
  • Organizacione sposobnosti;
  • Prepoznavanje prioriteta u procesu rada;
  • Sklonost timskom i/ili samostalnom radu i unapređivanju profesionalnih veština;
  • Minimalno znanje jednog stranog jezika u govoru i pismu (poželjno engleski jezik).

OPIS POSLA:

  • Prevoz putnika od polazišta do destinacije;
  • Održavanje higijene vozila;
  • Poštovanje saobraćajnih propisa.

NUDIMO:

  • Radni odnos (uz obavezan probni rad) na puno radno vreme;
  • Stimulativna primanja;
  • Mogućnost napredovanja;
  • Rad u dinamičnoj i zanimljivoj okolini;
  •  Trajno usavršavanje.

Očekujemo Vaše prijave,

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Vozač motornog vozila B kategorije   1

Kategorije
  • Transport i logistika
  • Saobraćaj
Obrazovanje
  • Srednja škola