Novi Sad

Opis posla:

  • Administrativni poslovi vezani za tehnički pregled i proceduru registracije vozila
  • Komunikacija sa klijentima
  • Zaduživanje i razduživanje vozaća (voznog parka)
  • Evidencija fizičkih oštećenja na vozilima
  • Vođenje kompletne dokumentacije voznog parka: polise, šestomesečni, taho uverenja, saobraćajne dozvole, PP aparati, očitavanje tahografa...
  • Nabavka i evidencija radne opreme i uniforme zaposlenih
  • Nabavka rezervnih delova
  • Prijem i izdavanje robe iz magacina
  • Zatvaranje radnih naloga

Stručna sprema/uslovi:

  • Najmanje završena SSS - saobraćajni tehničar / VSS - saobraćajni inženjer
  • Neophodno znanje rada na računaru
  • Da poseduje vozačku dozvolu za upravljanje motornim vozilima B kategorije (poželjno C,E kategorija)
  • Odgovornost, lojalnost, temeljan pristup poslu

Nudimo:

  • Rad u dinamičnom okruženju, timski rad
  • Redovna isplata
  • Mogućnost napredovanja
  • Stimulativni sistem nagrađivanja

Gradovi
Novi Sad

Pozicije posla

Šef voznog parka i radionice za popravku vozila   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Transport i logistika
  • Saobraćaj
Obrazovanje
  • Srednja škola