Kratak opis posla:

  • Popravke i teretnih vozila
  • Preventivno i redovno održavanje vozila prema planu pregleda
  • Regularno vrši pregled vozila (motor, mehaničke / električne komponente, itd.)
  • Popravlja vozila, menja slomljene ili nefunkcionalne delove, rešava postojaće probleme
  • Obavezan je da vrši sortiranje i čuvanje mašinskih delova, koji mogu imati upotrebnu vrednost
  • Daje predlog za isključivanje vozila iz saobraćaja i upotrebe, ako sumnja na ispravnost vozila
  • Odgovoran je za ispravnost vozila, vrsi nadzor vozila po dolasku u servis
  • Stara se o blagovremenom naručivanju rezervnih delova
  • Obavezan je održavati opremu i alate u dobrom i urednom stanju
  • Obavljanje ostalih poslova po nalogu poslodavca

Uslovi:

  • Važeća vozačka dozvola B kategorije,
  • Radno iskustvo u trajanju od najmanje 1 godine
  • Poželjno iskustvo na različitim tipovima vozila

Nudimo Vam:

  • Redovnu zaradu, dobre uslove rada i pozitivnu radnu atmosferu
  • Mogućnost napredovanja i stručnog usavršavanja

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Mehaničar   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola