Stručna sprema:

  • Srednja stručna sprema IV stepen (minimum)

Posebni uslovi:

  • Poznavanje rada na računaru, vozačka dozvola B kategorija, poželjno iskustvo u rukovođenju radom timova

Opis poslova rukovodioca:

  • Odgovoran je za organizaciju rada u poslovnom centru, pravilno i efikasno izvršavanje poslova kurirske službe, u skladu sa zakonima, definisanim procedurama i rokovima
  • Planira, organizuje, nadgleda, kontroliše i koordinira rad zaposlenih u poslovnom centru u izvršavanju poslova i obaveza kurirske službe
  • Organizuje prevoz, isporuku i prikupljanje pošiljki, u skladu sa definisanim procedurama i nalozima direktora
  • Brine o ispravnosti osnovnih sredstava poslovnog centra
  • Odgovara za finansijsko i ukupno poslovanje poslovnog centra

Nudimo:

  • rad u domaćoj i stabilnoj kompaniji
  • posebnu obuku za izvršavanje poslova radnog mesta
  • mogućnost napredovanja i razvoja
  • stimulacije u obliku dodatnih bonusa u skladu sa ispunjenjem planova

Biće kontaktirani kandidati koji uđu u uži izbor.

Zainteresovani kandidati mogu konkurisati slanjem biografije (CV) na:

posao@bex.rs

Gradovi
Užice

Pozicije posla

Rukovodilac poslovnog centra za Užice (m/ž)   1

Kategorije
  • Ekonomija i menadžment
  • Finansije
Obrazovanje
  • Srednja škola