Mesto rada: Beograd, ulica Pančevački put br. 60;

Ako živite i dišete digitalnim marketingom, želimo da razgovaramo s vama. Tražimo menadžera digitalnog marketinga za razvoj, primenu, praćenje i optimizaciju naših digitalnih marketinških kampanja na svim digitalnim kanalima.

Odgovornosti menadžera digitalnog marketinga:

  • Planiranje digitalnih marketinških kampanja, uključujući veb, SEO / SEM, e-poštu, društvene medije i multimedijalno oglašavanje;
  • Održavanje naše prisutnosti na društvenim mrežama na svim digitalnim kanalima;
  • Saradnja sa marketinškim timom, timovima za podršku i dobavljačima;
  • Merenje i izveštavanje o učinku svih digitalnih marketinških kampanja

Opis posla

  • Planiranje i izvršenje celokuponog digitalnog marketinga, uključujući SEO/ SEM, marketinšku bazu podataka, e-poštu, društvene medije i reklamne kampanje;
  • Dizajn, kreiranje i određivanje našeg prisustva na društvenim mrežama;
  • Merenje i prijava učinka svih kampanja digitalnog marketinga i procena u odnosu na ciljeve (ROI i KPI);
  • Identifikacija trendova i uvida i optimizacija potrošnje i učinka na osnovu uvida;
  • Razmišljanje o novim i kreativnim strategijama rasta;
  • Planiranje, izvršenje i merenje eksperimenata i testova konverzije;
  • Saradnja sa internim timovima radi kreiranja odredišnih stranica i optimizovanja korisničkog iskustva;
  • Procena korisničkog iskustva na više kanala i dodirnih tačaka kupaca;
  • Instrumentiranje tačke konverzije i optimizacija tokova korisnika;
  • Saradnja sa agencijama i drugim dobavljačkim partnerima;
  • Procena nove tehnologije.

Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme
  • Dokazano radno iskustvo u digitalnom marketingu min. 1 god.
  • Iskustvo u vođenju i upravljanju SEO / SEM, marketinškom bazom podataka, e-poštom, društvenim mrežama i / ili reklamnim kampanjama na displeju
  • Iskustvo i sposobnost za kreativno identifikovanje ciljne publike i osmišljavanje digitalnih kampanja koje uključuju, informišu i motivišu
  • Iskustvo u optimizaciji odredišnih stranica i tokova korisnika
  • Čvrsto znanje o alatima za analitiku veb stranica (npr. Google Analitics, NetInsight, Omniture, VebTrends)
  • Radno znanje o alatima za prikazivanje oglasa (npr. DART, Atlas)
  • Iskustvo u postavljanju i optimizaciji Google Advords kampanja
  • Poželjno poznavanje razvoja HTML-a, CSS-a i JavaScript-a i ograničenja
  • Snažne analitičke veštine i razmišljanje zasnovano na podacima
  • Informisanpost o najnovijim trendovima i najboljim praksama u mrežnom marketingu i merenju
  • Poznavanje rada u PhotoShop

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor .

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Digital Marketing Manager   1

Kategorije
  • Marketing i PR
Obrazovanje
  • Fakultet

do isteka 63 sata