Inđija

Opis posla:

  • Prodaja robe iz asortimana, visok nivo usluge kupaca u skladu sa standardom kompanije
  • Poznavanje i prezentovanje ukupnog asortimana robe u maloprodajnom objektu
  • Promocija sportskog i modnog stila života
  • Učešće u aranžiranju i sortiranju robe prema konceptu izlaganja asortimana
  • Održavanje visokih standarda komunikacije u radu sa potrošačima i kolegama
  • Poznavanje rada na kasi, vođenje trgovačke knjige i drugih dokumenata
  • Ostala zaduženja po nalogu nadređenog

Uslovi:

  • Iskustvo u prodaji sportske ili fashion odeće, obuće
  • Minimum srednja stručna sprema
  • Izražene veštine prodaje
  • Komunikativnost, ljubaznost i neposrednost
  • Odgovornost, organizovanost, brzina i tačnost
  • Poznavanje rada na računaru
  • Spremnost na saradnju u dužem vremenskom periodu

Prednosti:

  • Prethodno radno iskustvu na sličnim poslovima prodaje sportske, fashion odeće, ženske obuće smatraće se prednošću
  • Spremnost na rad u smenama
  • Poznavanje stranog jezika

Mi vam nudimo:

  • Redovna i stimulativna primanja
  • Kvalitetnu obuku i dobre uslove za rad
  • Rad u uspešnom i dinamičnom okruženju
  • Brzu mogućnost napredovanja

Ukoliko ste ambiciozni i želite da se priključite našem timu, pošaljite svoju biografiju isključivo na srpskom jeziku, obavezno priložiti fotografiju skorijeg datuma na e - mail adresu koordinatorimp@beosport.com

Gradovi
Inđija

Pozicije posla

Prodavac/čica   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola
Status posla
  • Puno radno vreme