Opis posla:

  • Početna pozicija je rad u Call centru;
    • Komunikacija sa web kupcima putem telefona, email-a, društvenih mreža (usmena, pismena)
    • Upoznavanje sa Beosport asortimanom
    • Korišćenje poslovnog programa i dodatnih programskih aplikacija, u svrhu prikupljanja informacija radi komunicakije sa web kupcima
    • Saradnja i razmena informacija sa kolegama unutar službe internet prodaje, sa drugim službama, kao i sa našim maloprodajnim objektima
  • Kasnije pozicije:
    • Porudžbenice
    • Zamene
    • Reklamacije
    • Povraćaj novca

Uslovi za kandidate:

  • Najmanje srednji stepen stručne spreme (SSS)
  • Vrlo dobro poznavanje Microsoft Office paketa
  • Pravopis srpskog jezika (moguće je testiranje kandidata)
  • Osnovno govorno znanje engleskog jezika

Prednost:

  • Elokventnost
  • Pragmatičnost
  • Organizacione sposobnosti
  • Sigurnost i smirenost u komunikaciji

Napomena:

  • Posao se obavlja u prostorijama kompanije – nije rad od kuće
  • Nudimo Vam veliku mogućnost za dokazivanje i napredovanje, kako u okviru same službe internet prodaje, tako i u ostalim sektorima komapanije. Rad u call centru je samo početak – sve zavisi od Vas!
  • Radne biografije (CV) slati isključivo na srpskom jeziku
  • Obavezno priložiti fotografiju skorijeg datuma
  • Zadržavamo pravo da kontaktiramo samo kandidate za koje procenimo da odgovaraju zahtevima oglašene pozicije

Ukoliko ispunjavate navedene uslove, pošaljite svoju radnu biografiju na e-mail: ecommerce@beosport.com, sa obaveznom napomenom u subject-u email-a za koje radno mesto konkurišete.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Operater internet prodaje (m/ž)   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola