Uslovi:

  • Radno iskustvo na komercijalnim poslovima
  • Poznavanje tokova robe I dokumentacije
  • Prosecno poznavanje excel-a
  • Znanje engleskog jezika – osnovni nivo
  • Komunikativna osoba

Opis posla:

  • Analiza podataka, izrada predloga za porucivanje, porucivanje
  • Priprema cenovnika za veleprodaju i maloprodaju
  • Vođenje potrebne dokumentacije prema internom sistemu organizacije
  • Kontrola i dopuna zaliha maloprodajnih objekata
  • Praćenje i analiziranje podataka o rezultatima prodaje maloprodajnih objekata

Kvalifikacije:

  • Obrazovanje: Srednja skola, ekonomskog, trgovackog ili slicnog smera
  • Miminum 1 godina iskustva na sličnim pozicijama

Našim zaposlenima nudimo:

  • Rad u finansijski stabilnoj kompaniji sa dugogodišnjim iskustvom
  • Mogućnost napredovanja kroz kontinuiranu edukaciju
  • Lični I profesionalni razvoj

Zadržavamo pravo da kontaktiramo samo kandidate za koje procenimo da odgovaraju našim zahtevima. Biografije slati isključivo na srpskom jeziku, obavezno priložiti fotografiju skorijeg datuma.

Ukoliko ispunjavate navedene uslove, pošaljite svoju radnu biografiju na e -mail:

posao.referent@beosport.com

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Komercijalni referent (m/ž)   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Marketing i PR
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Srednja škola