Opis posla:

  • Finansijsko knjigovodstvo
  • Obračun PDV - a i izrada poreskih prijava
  • Knjigovodstveno evidentiranje poslovnih promena
  • Sastavljanje finansijskih izveštaja i poreskog bilansa
  • Izrada mesečnih i kvartalnih izveštaja, analize poslovanja
  • Obračun zarada
  • Osnovna sredstva
  • Koordinacija sa ostalim odeljenjima u kompaniji

Uslovi:

  • SSS ili VŠS ekonomskog smera
  • Minimum 3 godine radnog iskustva na knjigovodstvenim poslovima
  • Znanje rada na računaru i poznavanje knjigovodstvenih programa
  • Poželjno je poznavanje maloprodajnog i veleprodajnog robnog knjigovodstva
  • Poznavanje aktuelnih knjigovodstvenih, deviznih i poreskih propisa
  • Odgovornost i organizovanost u poslu

Ukoliko ste zainteresovani da se priključite našem uspešnom timu, molimo da nam pošaljete Vašu biografiju i fotografiju na e-mail adresu:

posao.fin.knjigovodja@beosport.com

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Finansijski knjigovođa (m/ž)   1

Kategorije
  • Računovodstvo i revizija
  • Finansije
Obrazovanje
  • Srednja škola