Opis posla:

  • upravljanje, održavanje i unapređenje poverene benzinske stanice
  • organizovanje, motivacija i trening zaposlenih, praćenje njihovog rada i pravljenje pisanih izveštaja
  • održava usmerava i povećava obim i nivo prihoda objekta koji mu je poveren u skladu sa praksom, politikom i procedurama
  • sprovođenje programa zaštite zdravlja i bezbednosti na radu i ostalih zakonskih propisa
  • sprovođenje pravila poslovanja
  • sprovođenje obaveza radnika predviđenim Ugovorom o radu
  • vođenje raznih evidencija (robe, derivata) za potrebe direkcije
  • poručivanje robe i materijala kao i skladištenje i popisivanje istih u skladu sa internim procedurama
  • održavanje komunikacije direktno u vezi sa radom i potrebama objekta
  • odgovara materijalno-finansijski za stanje robe u poverenom objektu
  • odgovoran je za primenu zakona, opštih akata i uputstva Poslodavca koji reguliše njegov rad.

Uslovi

  • najmanje VI stepen stručne spreme
  • radno iskustvo na rukovodećim mestima
  • poznavanje rad na računru
  • znanje engleskog jezika
  • odlične organizacione interpersonalne sposobnosti

Mi Vam nudimo

  • dinamičan posao i odlične uslove uz mogućnost napredovanja
  • rad u uspešnom timu i konstantnu edukaciju
  • stimulativna zarada

Molimo Vas da svoje CV sa fotografijom pošaljete na e-mail:

siegerdoo@gmail.com

Kontakt telefon:

062/8020 - 711

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Šef benzinske stanice (m/ž)   1

Kategorije
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Viša škola