Zaduženja:

  • Fizičko obezbeđenje objekta, opreme i robe koje se nalazi u objektu
  • Vrši obilazak prostorija i imovine koji se nalaze u objektu
  • Upozorava pretpostavljene o zapaženim nepravilnostima i nedostacima koji otežavaju poslove na obezbeđenju objekta
  • Kontroliše identitet lica koja ulaze u objekat i sprečava neovlašćene ulaske i boravak u objektu koji obezbeđuje
  • Preduzima predviđene mere u slučaju požara ili napada na objekat i o tome obaveštava odnosno poziva nadležne organe radi intervencije (vatrogasnu službu, organe javne bezbednosti itd.)
  • Primenjuje preventivne mere zaštite u skladu sa zakonom
  • Obavlja i druge poslove po nalogu pretpostavljenih

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema
  • Radno iskustvo na istoj poziciji
  • Da niste osuđivani i da se protiv Vas ne vodi krivični postupak

Nudimo:

  • Stimulativna i redovna primanja
  • Prijava
  • Rad u dinamicnom i pozitivnom okruzenju
  • 30% popusta na hranu i piće i našim hotelima

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Portir u hotelu   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
  • Poslovi obezbeđenja
Obrazovanje
  • Srednja škola