Neophodni uslovi:

  • Minimum SSS
  • Da kandidat nije osuđivan i da nije pokrenut krivični postupak, niti pokrenuta istraga za krivična dela iz nadležnosti sudova i tužilaštva (dokaz: uverenje iz suda i iz MUP-a mogu se naknadno dostaviti)
  • Da poseduje licencu LF1 ili LF2 (kandidati sa licencama imaju prednost prilikom odabira)
  • Poželjno je da poseduje PPZ izdat od MUP-a, Sektor za vanredne situacije
  • Važeće lekarsko uverenje
  • Da je odgovoran i komunikativan
  • Sposobnost brzog učenja i prilagođavanja

Opis poslova:

  • Otkriva i sprečava protivpravne radnje, otklanja uzroke potencijalnih opasnosti koje ugrožavaju život, fizički integritet, bezbednost imovine i poslovanja u štićenom objektu;
  • Sprovodi uspostavljena pravila organizacije, smernica i propisa Klijenta – korisnika usluga obezbeđenja;
  • Sprečava i otkriva neivlašćeni upad i ulazak osoba, krađe, utaje, prikrivanje robe u štićenom objektu ili prostoru;
  • Zadržava lica zatečena u izvršenju krivičnih dela;
  • Upozarava lice koje svojim postupkom može ugroziti svoju ili bezbednost drugih lica unutar štićenog objekta;
  • Vrši poslove održavanja reda na javnim skupovima, sportskim priredbama i drugim mestima okupljanja građana;
  • Kontaktira sa korisnicima usluga obezbeđenja i obaveštava kontrolni centar o njihovim primedbama i sugestijama;

Kandidatima nudimo:

  • Kompanijsku teretanu
  • Redovnu isplatu zarade i ostalih primanja
  • Dinamičan posao
  • Mogućnost usavršavanja i napredovanja

Kontakt sa poslodavcem:

  • Slanje radnih biografija elektronskim putem ili putem telefona.

Da bismo Vas kontaktirali u što kraćem roku, molimo Vas da ostavite Vaš kontakt telefon.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor

Unapred se radujemo budućoj saradnji!

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Službenik fizičkog obezbeđenja (m/ž)   1

Kategorije
  • Poslovi obezbeđenja
Obrazovanje
  • Srednja škola