Beograd

Neophodni uslovi:

  • Potrebne kvalifikacije: Srednja ili viša stručna sprema elektro struke
  • Radno iskustvo: najmanje 6 meseci radnog iskustva na poslovima ugradnje video nadzora, alarma, održavanja i kontrole pristupa
  • Poznavanje rada na računaru
  • Licenca za vršenje poslova montaže, puštanja u rad, održavanje sistema tehničke zaštite i obuke korisnika;
  • Licenca za vršenje poslova planiranja sistema tehničke zaštite
  • Vozačka dozvola “B” kategorije, aktivan vozač
  • Izražena odgovornost i poštovanje vremenskih rokova
  • Timski duh i fleksibilnost
  • Sposobnost brzog učenja i prilagođavanja

Opis poslova:

  • Ugradnja-montaža i održavanje sistema tehničke zaštite (alarmni i video nadzorni sistemi)

Kandidatima nudimo:

  • Stalni radni odnos
  • Redovnu isplatu zarade i ostalih primanja
  • Dinamičan posao
  • Mogućnost usavršavanja i napredovanja

Svi zainteresovani kandidati svoj CV mogu da pošalju na:

atlaszaposlenje@gmail.com

ili se javite na kontakt telefon 061/288-92-20

Da bismo Vas u što kraćem roku kontaktirali, molimo Vas da ostavite Vaš kontakt telefon !

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Montažer - serviser sistema tehničkog obezbeđenja   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Poslovi obezbeđenja
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola